Esseekonkursi 2013 žürii otsus

22.02.2013

Politsei –ja Piirivalveameti ning Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt  korraldatud Eesti Vabariigi 95. aastapäevale pühendatud esseekonkursi “POLITSEINIK – AMET VÕI ELUVIIS” Полицейский – профессия или образ жизни») žürii koosoleku otsus.

15. veebruar 2013
Tallinn, Toompea

Žürii koosseisus:

esimees: 
Mati Raidma – Riigikogu liige, Riigikogu riigikaitse komisjoni esimees 

liikmed:
Tarmo Miilits – Politsei –ja Piirivalveameti peadirektori asetäitja
Toivo Keva – Kodanikuhariduse programmi Minu Riik tegevjuht
Ljudmila Jelanskaja – Tallinna Prantsuse Lütseumi vene keele ja kirjanduse vanemõpetaja
Albina Tammemäe – TEA Keeltekooli vene keele õppejõud
Anneli Oidsalu – Tallinna Prantsuse Lütseumi eesti keele ja kirjanduse vanemõpetaja
Lauri Luik – Riigikogu liige; Minu Riik Nõukoja liige
Luulea Lääne – AS Tallink kommunikatsioonidirektor
Rein Veidemann – Tallinna Ülikooli eesti kultuuriloo professor
Pille Luiga – Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakonna juhtivspetsialist
Raivo Raigna – vabakutseline ajakirjanik, ajalehe Virumaa Teataja pikaaegne korrespondent

valis esseekonkursile laekunud 152 töö hulgast välja 22 parimat tööd ja otsustas välja anda järgmised auhinnalised kohad (13) ja nimetada äramärkimist väärivad tööd (9):


I koht – Merilin ANTONOV,  Jõgeva Ühisgümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja Helge Maripuu
auhind – Politsei –ja Piirivalveamet

II koht – Maksim SMIRNOV, Tallinna Pae Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja Pavel Alonov
auhind – AS Tallink

III koht – Sander AHI, Tallinna Laagna Gümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja Natalja Dovgan
auhind – AS Tallink

 

Ergutusauhinnad

Helerin LILLELEHT, Paikuse Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja Monika Limberg
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik 

Marite LIIMA, Uhtna Põhikool, 9. klass
juhendaja õpetaja Urve Udu
auhind – Kodanikuhariduse programm Minu Riik ja firma MM

Käroly TREIBERK, Saku Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja Kristiina Noormets
auhind – Politsei –ja Piirivalveamet

Gert MÜÜR,  Saku Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja Kristiina Noormets
auhind – Politsei –ja Piirivalveamet

Joosep NOOT, Saku Gümnaasium, 9. klass
juhendaja õpetaja Kristiina Noormets
auhind – Politsei –ja Piirivalveamet

Dmitri ANDREITŠUK, Valga Vene Gümnaasium,12. klass
juhendaja õpetaja Olga Rubtsova
auhind – Politsei –ja Piirivalveamet

Jeanette Sepp, Tallinna Arte Gümnaasium, 11. klass
juhendaja õpetaja Kristina Vasur
auhind – Riigikogu

Meril MÄGI, Hugo Treffneri Gümnaasium (Tartu), 11. klass
juhendaja õpetaja Tiina Pluum
auhind – Riigikogu

Aleksandr TSEREZOV, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, 11. klass
juhendaja õpetaja Natalja Goliusova
auhind – Riigikogu

Ilja RÕŽAKOV, Tallinna Humanitaargümnaasium,9. klass
juhendaja õpetaja Jelena Teder
auhind – Riigikogu

Anita KUKKUR, Tallinna Laagna Gümnaasium, 11. Klass
juhendaja õpetaja Natalja Dovgan
auhind – UAB Wrigley Baltics Eesti Filiaal

 

Ära märkida:

Alina LINASK – Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, 9. klass
Nikita UDALOV – Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 9. klass
Katre KÄRNER – Saku Gümnaasium, 9. klass
Karmen FLOREN – Kadrina Keskkool, 9. klass
Maarja VETEMAA – Ristiku Põhikool (Tallinn), 9. klass
Inga KONOVALOVA – Puhja Gümnaasium, 10. klass
Raul PALK – Kunda Ühisgümnaasium, 9. klass
Silver PÄRN – Aruküla Põhikool, 9. klass
Henry RULL – Tallinna Nõmme Gümnaasium, 12 klass

 

Esseekonkursi 2013 žürii otsus (PDF)

Minu riiki toetavad:

sponsorid